Józefów

Aktualności

02.09.2019

RABATY 5% !

Zapraszamy wszystkich naszych słuchaczy do skorzystania z wyjątkowego systemu rabatowego naWięcej

01.09.2019

ZAPISY OTWARTE

Miło nam poinformować, że otwieramy niniejszym oficjalnie zapisy na rok szkolnyWięcej

12.08.2019

Oferta półkolonii - lato 2019

Zapraszamy na nasze INTENSYWNE KURSY WAKACYJNE Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO LUB HISZPAŃSKIEGOWięcej

Więcej aktualności

Którego języka chcesz się nauczyć?

francuskiego

Poznaj ofertę

hiszpańskiego

Poznaj ofertę

Masz pytanie ?

Napisz lub zadzwoń jesteśmy do twojej dyspozycji

O szkole

Centrum Języka Francuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola w Józefowie to jedyna w okolicy placówka specjalizująca się w nauczaniu tych dwóch języków. Nasza szkoła mieści się w samym sercu Józefowa, na ul.Długiej 26a (Willa Jakubówka)

Zapraszamy serdecznie na kursy języka francuskiego i hiszpańskiego na wszystkich poziomach (podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowany – od A1.1 do C1), zarówno w kameralnych grupach (od 2 do maksymalnie 8. osób), jak indywidualnie, oraz we wszystkich grupach wiekowych (dorośli, młodzież, dzieci).

Uczymy tak, jak chcielibyśmy, by nas uczono : profesjonalnie i nigdy nudno. Stawiamy na komunikację, praktyczne użycie języka od pierwszych zajęć, niezależnie od poziomu.

Wybraliśmy ścisłą specjalizację, ponieważ wiemy, że nie da się dobrze uczyć dziesięciu różnych języków. Zatrudniamy wyłącznie prawdziwych specjalistów : językowych i metodycznych pasjonatów, dla których nauczanie jest życiowym powołaniem. Otoczeni oni są stałą opieką metodyczną i wspólnie doskonalą swój warsztat na organizowanych przez nas warsztatach i szkoleniach.

Każdego nauczymy francuskiego i hiszpańskiego !

Zapraszamy !