Skuteczne
kursy języka francuskiego dla firm

Prowadzimy biznesowe kursy języka francuskiego dla firm na każdym poziomie zaawansowania – od ogólnego po specjalistyczne m.in. prawnicze, medyczne, ekonomiczne.

Centrum Języka Francuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola dla Firm oferuje bardzo szeroki zakres usług:

Kursy
językowe

ogólne, specjalistyczne lub mieszane – opracowane w oparciu o dokładne rozpoznanie i przeanalizowanie potrzeb oraz preferencji Klienta firmowego.

Kursy
intensywne

skuteczna i przyspieszona forma nauki. Starannie przygotowany kurs pod kątem nawet codziennych spotkań.

Zdecydowanie najlepsza formuła, jeśli Klientowi zależy na szybkich efektach w krótkim czasie.

Zajęcia indywidualne

cykliczne spotkania 1 na 1 z doświadczonym lektorem. Program kursu idealnie dopasowany do potrzeb i możliwości konkretnego Słuchacza.

Warsztaty tematyczne

Na specjalne zamówienie prowadzimy warsztaty tematyczne związane z opanowaniem konkretnej językowej umiejętności np. prezentacje biznesowe, small talk, korespondencja mailowa itp.

Szkolenia

Program warsztatów tematycznych może być realizowany również w formie cyklicznych szkoleń. Jest to formuła spotkań comiesięcznych, z których każde poświęcone jest innemu biznesowemu zagadnieniu językowo-kulturowemu.

Czy szukasz spersonalizowanego szkolenia dla siebie lub swojej firmy? Skontaktuj się
z nami, aby uzyskać ofertę.

Jeśli potrzebujesz pomocy w organizacji płatności za kurs refundowany przez firmę, pomożemy załatwić formalności.

Pasję do dwóch najważniejszych języków romańskich, jakimi są francuski i hiszpański, łączymy z bogatym doświadczeniem w nauczaniu oraz – poprzez system wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń profesjonalnej kadry lektorskiej – z
nieustannym dążeniem do doskonalenia i rozwoju.

Dlaczego Salut Hola?

Dlaczego Salut Hola?

szkoła ekspercka

Uczymy obu języków już od ponad 13. lat, a naszym głównym atutem jest fakt, że o nowoczesnym nauczaniu języków obcych wiemy wszystko. Nasza kadra lektorów składa się wyłącznie z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, zarówno poprzez szkolenia wewnętrzne, jak  zewnętrzne.

środowisko biznesowe

Doskonale znamy specyfikę środowiska biznesowego i korporacyjnego, aby być dla Was na bieżąco i profesjonalnie odpowiedzieć na każde zgłoszone zapotrzebowanie.

elastyczny program

Wiemy, że sprawne funkcjonowanie w określonym środowisku biznesowym wymaga często zaawansowanej znajomości specyficznego slangu lub też opanowanie bardzo konkretnych umiejętności typu redagowanie raportów czy przygotowywanie firmowych prezentacji. Dlatego przed rozpoczęciem kursu szczegółowo badamy potrzeby Klienta, aby dostosować do nich realizowany program.

spersonalizowany program

Przygotowujemy program nauczania odpowiadający specyfice danej firmy oraz jej środowiskowi biznesowemu (curriculum).

słownictwo branżowe

Dopasowujemy tematykę i zakres zajęć do branży, profilu, szczególnych potrzeb projektowych, stanowiska oraz poziomu Słuchaczy.

bieżący monitoring

Monitorujemy na bieżąco realizację programu, dostosowując go w razie konieczności do zmieniających się potrzeb i okoliczności. Monitoring obejmuje również jakościową ocenę pracy lektorów oraz zadowolenie z kursu uczestników.

testy i raporty

Na koniec kursu przeprowadzamy testy kontrolne oraz opracowujemy raporty podsumowujące.

certyfikowany kurs

Zwieńczeniem kursu jest wystawiany przez nas certyfikat ukończenia, stanowiący potwierdzenie nabytych umiejętności.

Nasze kursy
dla firm

Praktyczne
wykorzystanie

są przeznaczone dla osób pracujących w środowisku francuskojęzycznym, zorientowanych na wykorzystywanie znajomości języka w codziennej pracy i komunikacji

Język
zajęć

są prowadzone w języku docelowym, co przyspiesza proces nauki i czyni go bardziej skutecznym

Liczebność
grup

odbywają się w grupach maksymalnie 6-osobowych lub indywidualnie, co gwarantuje ich wysoką efektywność

Lektorzy
prowadzący

są prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych lektorów doskonale obeznanych ze specyfiką funkcjonowania środowiska biznesowego oraz jego potrzebami

Dopasowanie
programu

są realizowane na podstawie szczegółowo opracowanych programów dostosowanych do specyfiki i potrzeb danej firmy

Elementy
kulturowe

uwzględniają elementy kulturowe niezbędne do swobodnego poruszania się w profesjonalnym środowisku francuskojęzycznym

Etapy przygotowania
kursu dla firmy

Analiza potrzeb

Omówienie potrzeb z przyszłymi uczestnikami w celu dokładnego rozpoznania potrzeb, określenia celów językowych i kompetencyjnych, tematyki i profilu zajęć a także ich ram czasowych.

1

Test poziomujący

Przeprowadzany w sytuacji, gdy uczestnicy kursu uczyli się już wcześniej języka francuskiego.

2

Program kursu

Program zajęć przygotowany dla konkretnej grupy lub Słuchacza indywidualnego, uwzględniający rozpoznane w etapie pierwszym i drugim potrzeby i cele językowe oraz poziom uczestników.

3

Konsultacje
z metodykiem

W razie potrzeby nasz metodyk jest do dyspozycji podczas konsultacji na zoom lub google meet.

4

Badanie
satysfakcji

Opracowanie i przeprowadzenie badania satysfakcji (ankiety), testów kontrolnych i końcowych oraz wystawienie certyfikatów ukończenia kursu na danym poziomie.

5

Prowadzący zajęcia
Salut Hola dla firm

Współpracujemy wyłącznie z wysoko wykwalifikowanymi lektorami języka francuskiego.

Są to dwujęzyczni nauczyciele polskiego pochodzenia, którzy ukończyli kierunkowe studia uprawniające ich do nauczania oraz wykwalifikowani native speakerzy. Od każdego wymagamy potwierdzonego dyplomem przygotowania metodycznego oraz doświadczenia w prowadzeniu kursów w środowisku biznesowym. Są to wyłącznie nasi stali i sprawdzeni współpracownicy.

Wszyscy lektorzy doskonalą swój warsztat podczas wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń organizowanych przez nasze Centrum, a także posiadają również odpowiednie umiejętności miękkie związane z komunikacją interpersonalną i zarządzaniem grupą.

Małgorzata Wróblewska

Właściciel Szkoły i opiekun metodyczny


Jenny Germain

Lektor oraz metodyk języka francuskiego


Andres Trigo

Lektor oraz metodyk języka hiszpańskiego


Są to dwujęzyczni nauczyciele polskiego pochodzenia, którzy ukończyli kierunkowe studia uprawniające ich do nauczania oraz wykwalifikowani native speakerzy. Od każdego wymagamy potwierdzonego dyplomem przygotowania metodycznego oraz doświadczenia w prowadzeniu kursów w środowisku biznesowym. Są to wyłącznie nasi stali i sprawdzeni współpracownicy.

Wszyscy lektorzy doskonalą swój warsztat podczas wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń organizowanych przez nasze Centrum, a także posiadają również odpowiednie umiejętności miękkie związane z komunikacją interpersonalną i zarządzaniem grupą.

Opinie o naszych
kursach językowych

Wspaniały kurs język hiszpańskiego przeprowadzony w mojej firmie dla grupy 20 osób. Salut Hola wykazała się profesjonalnym podejściem i dostosowaniem programu do naszych oczekiwań i wymagań. Polecam

Polecam! Szkoła to przede wszystkim ludzie, którzy rozumieją Twoje potrzeby i lektorzy, którzy potrafią oczarować językiem 🙂

Polecam z całego serca:) Lektorka Jenny to najlepsza nauczycielka francuskiego jaką miałam. Otworzyłam się na nowo na ten język i czekam niecierpliwie na każde kolejne zajęcia. Organizacja szkoły jest nienaganna. Jest też dużo ciekawych webinarów i dodatkowych warsztatów dla chętnych. Widać że to miejsce prowadzone jest z sercem i pasją a to najważniejsze, bo wtedy człowiek nawet nie wie, że się uczy:)

Jestem bardzo zadowolona z zajęć języka hiszpańskiego w szkole Salut Hola. Lektorzy są zawsze świetnie przygotowani do zajęć, dobierają różnorodne metody i formy pracy online, grupki są małe, co zwiększa efektywność zajęć. Ponadto, znają proste triki na zapamiętanie trudnych reguł gramatycznych, których próżno szukać w internecie. Zwracają uwagę na rzeczy, które najczęściej pojawiają się na egzaminach oraz na frazy, których często używa się na co dzień. Bardzo polecam.

Zaufały nam

Chcesz wiedzieć więcej?

Uzupełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i przygotować spersonalizowaną ofertę dla Twojej firmy

  Imię i nazwisko*

  E-mail*

  Liczba uczniów*

  Telefon*

  Nazwa firmy*

  Opiekunami kursów
  dla firm są

  Małgorzata Wróblewska

  Właściciel Szkoły i opiekun metodyczny