Kim jesteśmy?

Centrum Języka Fracuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola to nie tylko kompletna oferta kursów języka francuskiego i hiszpańskiego na najwyższym poziomie. Pragniemy stworzyć przestrzeń, gdzie wspólnie odkrywać będziemy francuską i hiszpańską kulturę, życie codzienne, obyczaje, kuchnię czy poczucie humoru.

Największą wagę przywiązujemy do jakości proponowanych przez nas zajęć. Mamy doskonałe przygotowanie metodyczne poparte wieloletnią praktyką. Bogate doświadczenie to jednak nie wszystko. Stąd nasze nieustanne poszukiwanie nowych pomysłów i inspiracji… Pragniemy zaskakiwać siebie i słuchaczy. Uczymy tak, jak zawsze chciałyśmy, żeby nas uczono – Profesjonalnie, ale nigdy nudno!

Niezwykle starannie dobieramy współpracujących z nami lektorów. Są to osoby z prawdziwą pasją uczenia, wyobraźnią i poczuciem humoru, zarówno natives, jak polscy, ale z doskonałą znajomością języka. Wszyscy ukończyli uprawniające do nauczania studia kierunkowe i przede wszystkim na bieżąco uczestniczą w organizowanych przez nas szkoleniach metodycznych.

Założycielki

Agata Szumska

Jestem autorką innowacyjnej autorskiej metody nauczania dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym „Les Petits Français”

Lubię pracować z ludźmi i dla ludzi.

Lubię bardzo różnorodne wyzwania. Ogromną satysfakcję przynosi mi wymyślanie i prowadzenie zajęć dla przedszkolaków. Natomiast z dorosłymi słuchaczami najchętniej pracuję na wysokim stopniu zaawansowania. Pasjonuje mnie szlifowanie wypowiedzi i poszukiwanie : jak powiedzieć to jeszcze zgrabniej i jeszcze dobitniej?

Mieszkając we Francji, odbyłam praktykę w Instytucie Nauczania Języka Francuskiego, prowadząc kursy konwersacyjne dla grup wielonarodowych. Przekonałam się, że można dużo kogoś nauczyć, nie znając słowa w jego języku ojczystym.

Stale uczestniczę w szkoleniach dla lektorów Stowarzyszenia Pase. Interesuje mnie psychologia w różnych aspektach, a szczególnie terapia rodzin. Uwielbiam agroturystykę. Lubię śpiewać i grać na gitarze, chociaż, niestety, nie jestem profesjonalistką w tej dziedzinie. Ale wszystko przede mną, na naukę nigdy nie jest za późno.

Małgorzata Wróblewska

Jestem doświadczoną lektorką po studiach w Polsce i we Francji, uczę na wszystkich poziomach zaawansowania oraz we wszystkich grupach wiekowych.

Pracowałam jako wykładowca w Uniwersyteckim Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Francuskiego, gdzie prowadziłam zajęcia Gramatyka Praktyczna oraz praktyki stażystów w szkołach. Jestem członkiem stowarzyszenia PROF-Europe, regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach poświęconych nauczaniu. Przed założeniem Centrum pracowałam w najbardziej renomowanych warszawskich szkołach języka francuskiego

Jestem wielką miłośniczką gier – planszowych i nieplanszowych, już istniejących lub wymyślonych przeze mnie, które wykorzystuję bardzo często na zajęciach

Moje zawodowe motto? – Po pierwsze nie nudzić! Słuchaczy, ale także siebie….

Lubię taniec, tenis, wędrówki górskie oraz bieganie.