Kim jesteśmy?

Centrum Języka Fracuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola to nie tylko kompletna oferta kursów języka francuskiego i hiszpańskiego na najwyższym poziomie. Pragniemy stworzyć przestrzeń, gdzie wspólnie odkrywać będziemy francuską i hiszpańską kulturę, życie codzienne, obyczaje, kuchnię czy poczucie humoru.

Największą wagę przywiązujemy do jakości proponowanych przez nas zajęć. Mamy doskonałe przygotowanie metodyczne poparte wieloletnią praktyką. Bogate doświadczenie to jednak nie wszystko. Stąd nasze nieustanne poszukiwanie nowych pomysłów i inspiracji… Pragniemy zaskakiwać siebie i słuchaczy. Uczymy tak, jak zawsze chciałyśmy, żeby nas uczono – Profesjonalnie, ale nigdy nudno!

Niezwykle starannie dobieramy współpracujących z nami lektorów. Są to osoby z prawdziwą pasją uczenia, wyobraźnią i poczuciem humoru, zarówno natives, jak polscy, ale z doskonałą znajomością języka. Wszyscy ukończyli uprawniające do nauczania studia kierunkowe i przede wszystkim na bieżąco uczestniczą w organizowanych przez nas szkoleniach metodycznych.

Założycielka

Małgorzata Wróblewska

Jestem doświadczoną lektorką po studiach w Polsce i we Francji, prowadziłam zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania oraz we wszystkich grupach wiekowych. Obecnie prowadzę wraz z moim fantastycznym zespołem lektorskim i administracyjnym Centrum Salut Hola, gdzie odpowiadam przede wszystkim za poziom merytoryczny kursów. Uczę, jak uczyć innych:) Szkolę naszych lektorów, obswerwuję ich zajęcia, doradzam - wszystko w trosce o najwyższą jakość naszych zajęć i zadowolenie naszych Kursantów.

Pracowałam jako wykładowca w Uniwersyteckim Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Francuskiego, gdzie prowadziłam zajęcia Gramatyka Praktyczna oraz praktyki stażystów w szkołach. Jestem członkiem stowarzyszenia PROF-Europe, regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach poświęconych nauczaniu.

Jestem wielką miłośniczką gier – planszowych i nieplanszowych, już istniejących lub wymyślonych przeze mnie, które bardzo często wykorzystujemy na naszych zajęciach

Moje zawodowe motto? – Po pierwsze nie nudzić! Słuchaczy, ale także siebie….Zarażać entuzjazmem, miłością do tych dwóch najpiękniejszych języków świata, radością ze wspólnego odbywania tej niesamowitej i pasjonującej podróży, jaką jest nauka języka. Bo przecież każdy język to nowy świat, który staje przed Tobą otworem. Dołącz do nas, zapraszamy !