Letnie półkolonie bardzo językowe w Wilanowie 2024!

Niższa cena tylko do końca czerwca - 999 zł!!!

Wszystko, czego Twoje dziecko w wielu 6-10 lat potrzebuje, aby zacząć mówić po francusku lub po hiszpańsku, a przy okazji spędzić cudowny tydzień z rówieśnikami pod opieką wykwalifikowanych lektorów dedykowanych do pracy z dziećmi
*Młodzież (11-12 oraz 13-15 lat) zapraszamy na warsztaty konwersacyjne. Jeśli jesteś zainteresowany/a kliknij LINK, aby dowiedzieć sie więcej: HISZPAŃSKI oraz FRANCUSKI .
Hero img

Skontaktuj się z nami, aby zapisać się na kurs

Yellow leaf

  Imię i nazwisko

  Telefon

  E-mail

  Dwa języki do wyboru: francuski oraz
  hiszpański!

  5 dni / 40 godzin zajęć wybranego języka /
  cena: 1099 999 zł.

  Zapraszamy dzieci z całej Warszawy (Wilanów, Ursynów, Mokotów, Śródmieście, Konstancin, Piaseczno, Wola, Ursus)
  *Młodzież (11-12 oraz 13-15 lat) zapraszamy na warsztaty konwersacyjne. Jeśli jesteś zainteresowany/a kliknij LINK, aby dowiedzieć sie więcej: HISZPAŃSKI oraz FRANCUSKI .
  yellow palm circle
  🌴🇪🇸🇫🇷🌴 Co się wydarzy podczas półkolonii z Salut Hola?
  • zanurzymy się w języku francuskim/hiszpańskim: mówimy i bawimy się po francusku/hiszpańsku cały dzień!
  • nauczymy się struktur, wyrażeń i zdań przydatnych w codziennej komunikacji
  • obejrzymy film w kinie i popiknikujemy w Powsinie
  • potańczymy salsę
  • podczas warsztatów językowo-kulturowych wymyślimy i opiszemy nasz własny kraj, "zbudujemy" miasto, zagramy w grę, którą sami stworzymy, przeżyjemy przygodę survivalową w dżungli - i wiele innych !
  • pomuzykujemy i pośpiewamy przy gitarze, poćwiczymy jogę
  • zagramy w gry terenowe, sportowe i planszowe, pohasamy na placu zabaw i na trampolinach
  • poznamy słynne francusko/ hiszpańskojęzyczne postaci ze świata sportu i kultury oraz przeprowadzimy z nimi wywiady
  • pobawimy się kolorami i tworzywami podczas warsztatów plastycznych
  • zjemy dwa posiłki (obiad i podwieczorek - posiłki dopasowane do potrzeb żywieniowych uczestników). Drugie śniadanie dzieci przynoszą z domu.
  Dlaczego warto wybrać nasze półkolonie?

  Nazywam się Małgorzata Wróblewska i jestem dyrektorem metodycznym Centrum Salut Hola. Jeśli szukasz ciekawej, wartościowej i językowo intensywnej propozycji spędzenia wakacji dla swojej pociechy, trafiłeś we właściwe miejsce! Półkolonie dla naszych najmłodszych słuchaczy organizujemy od ponad 12. lat.

  Twoje dziecko spędzi pod opieką naszych najlepszych lektorów natives i polskich niesamowicie intensywny językowo a przy tym radosny i twórczy czas. Podczas naszych półkolonii dzieci całkowicie zanurzają się w języku: bawią się, uczą, działają przez cały dzień po francusku lub hiszpańsku. Nasze półkolonie dedykowane są dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Dla starszych dzieci w wieku od 11 do 14 lat organizujemy Intensywne Warsztaty Konwersacyjne.

  🎨🇪🇸🇫🇷🤸🏻‍♂️ Jak będziemy uczyć się i bawić na naszych półkoloniach?
  • naturalnie i komunikacyjnie
  • dbając o relacje
  • przez działanie i zabawę
  • w kameralnych grupach i bezpiecznie
  • twórczo i przyjaźnie
  Co o nas mówią?
  yellow palm yellow palm
  mama Mai, lat 8
  Półkolonie w Salut Hola to był strzał w dziesiątkę. Moje dziecko zachwyciło się francuskim, spędziło super tydzień w kameralnej grupie rówieśników, pod bardzo dobrą opieką wspaniałej lektorki prowadzącej (znająca również język polski lektorka native). Gorąco polecam
  rodzice Ani i Michała, lat 7 i 9
  Bardzo polecamy półkolonie w szkole Salut Hola. Wspaniała okazja do pierwszego kontaktu z językiem. Nasze dzieci nauczyły się więcej niż przez semestr nauki w szkole. Przełamały blokadę w mówieniu. A przy tym spędziły ciekawe dwa tygodnie z mnóstwem dobrej zabawy. Na pewno wrócimy !
  Półkolonie z francuskim & hiszpańskim
  w Salut Hola to:
  Francuski i hiszpański każdego dnia. Wykorzystujemy każdą sytuację do porozumiewania się w wybranym języku: podczas zabaw, posiłków, spacerów... W ciągu dwa odbywają się ponadto dwa warsztaty językowo-kulturowe, podczas których systematyzujemy i utrwalamy językowe umiejętności
  Mnóstwo świetnej zabawy i kreatywny sposób spędzenia czasu. Każdy tydzień poświęcony jest innemu tematowi przewodniemu, wokół którego organizujemy gry, zabawy oraz warsztaty kulturowe, plastyczne i kulinarne. Uruchamiamy wyobraźnię, budzimy kreatywność, przełamujemy bariery językowe.
  Indywidualne podejście : nasze grupy są bardzo małe, a każdy uczestnik traktowany jest indywidualnie i otoczony troskliwą i serdeczną opieką naszych lektorów - specjalistów od uczenia dzieci.
  icon circle icon yellow palm
  👩‍🏫🇪🇸🇫🇷🦸‍♂️ Twoje dziecko jest w najlepszych rękach!
  • 12 lat doświadczenia w nauczaniu
  • Naturalna komunikacja: działamy mówiąc, mówimy działając
  • Wyłącznie wykwalifikowani lektorzy polscy i natives
  • Mnóstwo radosnej twórczej zabawy
  • Fascynująca podróż przez kraje i kultury
  • Dbamy o relacje, ruch na świeżym powietrzu i zdrowe jedzenie
  Dla kogo są nasze półkolonie?
  Dla dzieciaków od 6 do 10/11 lat ciekawych świata i innych języków, także tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z francuskim lu z hiszpańskim. To wspaniała okazja do pierwszego kontaktu z językiem oraz błyskawicznego opanowania podstaw w sposób najbardziej naturalny z możliwych : poprzez działanie w nim. Dla dzieci, które już uczą się wybranego języka : półkolonie to unikalna okazja do wzbogacenia słownictwa i nabrania płynności w codziennej komunikacji.
  icon yellow palm
  Daty półkolonii i informacja o wolnych miejscach
  Kliknij w przycisk przy wybranym turnusie, żeby się zgłosić
  Turnus
  Język Francuski 🇫🇷️
  Język Hiszpański 🇪🇸️
  1.07-5.07 (5 dni)

  Skontaktuj się z nami, aby zapisać się na kurs

  Yellow leaf

   Imię i nazwisko

   Telefon

   E-mail

   Q&A
   Gdzie i w jakich godzinach odbywają się półkolonie? W naszym Centrum Języka Francuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola w Wilanowie, ul. Prymasa Augusta Hlonda 2 oraz ul.Oś Królewska 28 lok 3, od 9.00 do 16.00 (z możliwością przedłużenia pobytu od 8.30 do 17.00). Ile kosztuje turnus półkolonii? 1099 zł / 5 dni w godz. 9.00-16.00
   1199 zł / 5 dni w godz 8.30-17.00
   W jakich terminach odbywają się półkolonie? Działamy przez całe wakacje w 5-dniowych turnusach - od 26 czerwca do końca wakacji! Turnusy rozpoczynają się w poniedziałek, a kończą w piątek. Czy dziecko, które nigdy nie uczyło się języka, może wziąć udział w półkoloniach ? Oczywiście ! To wspaniała okazja do pierwszego kontaktu z językiem. Wszystko dzieje się naturalnie, w sytuacji i w kontekście, co sprawia, że dziecko niepostrzeżenie i bez wysiłku opanowuje całe struktury i zdania. A przy okazji może się przekonać, czy dany język mu się podoba i czy chciałby się go uczyć w przyszłości.