Młodzież 13-15 lat

13-15 lat

Kursy dla początkujących oraz kontynuujących naukę, Wilanów

Nauczanie francuskiego w grupach młodzieżowych to nasza specjalność. Oprócz doskonałej znajomości języka i metod nauczania niezwykłe umiejętności pedagogiczne pozwalają nam dotrzeć do największych młodych indywidualistów, poznać ich potrzeby i sprecyzować najefektywniejsze dla ich edukacji metody.

Uczymy w oparciu o najlepsze i najnowocześniejsze podręczniki na rynku, ale proponujemy także wiele materiałów dodatkowych, w zależności od specyficznych potrzeb i zainteresowań naszych uczniów. Pracujemy metodą „zadaniową” (actionnelle) – poznawane słownictwo i struktury gramatyczne służą zawsze do realizacji autentycznego i implikującego młodych słuchaczy zadania realizowanego w interakcji z innymi. Dbamy również o to, aby poruszane na zajęciach tematy były jak najbliższe świata nastolatków. Nie zaniedbujemy systematycznej pracy nad wymową oraz poprawnością, jednak ubrana w atrakcyjną formę najrozmaitszych gier, zabaw i quizów nie ciąży ona uczniom i nigdy nie oznacza znienawidzonej przez nich nudy i monotonii…

Dzięki specjalistycznym szkoleniom nasi lektorzy są przygotowani także do pracy z dziećmi z dysgrafią oraz dysleksją.

Chcesz naprawdę nauczyć się francuskiego? Dołącz do nas! Zapraszamy na najlepsze kursy języka francuskiego dla młodzieży w Wilanowie i okolicach !

Semestr zimowy 2022/2023

Kursy

Termin

Cena

 • Grupa A0

  pon-sob raz w tygodniu 90 min

  pon-sob dwa razy w tygodniu po 60 min

  1096 PLN

  1440 PLN

 • Grupa A1.2

  śr 16.45-18.15

  1096 PLN