Wilanów

Aktualności

09.12.2020

Ferie 2021 : intensywne kursy konwersacyjne i grama-gra

Centrum Języka Francuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola serdecznie zaprasza młodzież 10-12,Więcej

07.12.2020

ZIMA W SALUT HOLA

Zapraszamy serdecznie na nasze ZIMOWE WARSZTATY BARDZO JĘZYKOWE dla dzieci wWięcej

31.08.2020

ZAPISY 2020/2021 OTWARTE !

Centrum Salut Hola Wilanów zaprasza serdecznie małych i dużych franko- iWięcej

Więcej aktualności

Którego języka chcesz się nauczyć?

francuskiego

Poznaj ofertę

hiszpańskiego

Poznaj ofertę

Masz pytanie ?

Napisz lub zadzwoń jesteśmy do twojej dyspozycji

O szkole

Centrum Języka Francuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola (filia Wilanów) to jedyna w Wilanowie placówka specjalizująca się w nauczaniu tych dwóch języków. Nasza szkoła mieści się w samym sercu Miasteczka Wilanów, na ul.Hlonda 2 (klatka g). Niebawem otworzymy naszą drugą filię w Al.Rzeczypospolitej 27d.

Zapraszamy serdecznie na kursy języka francuskiego i hiszpańskiego na wszystkich poziomach (podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowany – od A1.1 do C1), zarówno w kameralnych grupach (od 2 do maksymalnie 8. osób), jak indywidualnie, oraz we wszystkich grupach wiekowych (dorośli, młodzież, dzieci)

Uczymy tak, jak chcielibyśmy, by nas uczono : profesjonalnie i nigdy nudno. Stawiamy na komunikację, praktyczne użycie języka od pierwszych zajęć, niezależnie od poziomu.

Wybraliśmy ścisłą specjalizację, ponieważ wiemy, że nie da się dobrze uczyć dziesięciu różnych języków. Zatrudniamy wyłącznie prawdziwych specjalistów : językowych i metodycznych pasjonatów, dla których nauczanie jest życiowym powołaniem. Otoczeni oni są stałą opieką metodyczną i wspólnie doskonalą swój warsztat na organizowanych przez nas warsztatach i szkoleniach.

Każdego nauczymy francuskiego i hiszpańskiego !

Zapraszamy !