zapisz się już dziś na obóz

Francja

W programie:

Mnóstwo mówienia po francusku

Pełne zanurzenie w języku

Codziennie intensywne warsztaty językowe:

 • Małe grupy
 • Tour de micro : wywiady z Francuzami
 • Konwersatorium & Gra z gramatyką
 • Zrób to sam : praktyczne zadania komunikacyjne
 • Atelier DELF dla chętnych : przygotowanie do certyfikatu

Ponadto: Wieczorki z piosenką francuskojęzyczną, frankofońskie kino pod gwiazdami, dziennik z podróży.

Zapraszamy młodzież na każdym poziomie, także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z francuskim.

image camp

Dla kogo ?

Uczestnicy podzieleni są na maksymalnie 8-osobowe grupy a program dopasowany jest do ich wieku i poziomu.Proponowane warsztaty są przygotowane tak, aby maksymalnie stymulować mówienie a przy okazji stworzyć okazję do wzbogacenia słownictwa i doskonalenia poprawności

Transport

Autokar klasy LUX z klimatyzacją, barkiem oraz wideo. Wyjazd z Warszawy, możliwa dosiadka na trasie w Polsce. Przejazd przez Niemcy do Francji. Nocleg i jednodniowy pobyt w Avignon (zwiedzanie)

Zakwaterowanie

Mieszkamy na pięknym kempingu Les Prairies de la Mer***** w Port Grimaud, tuż nad samym morzem, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży i malowniczymi widokami na Zatokę Saint Tropez.

Zakwaterowanie : 6 osobowe domki typu MobilHome z werandą, dwiema sypialniami (2 łóżka + 1 łóżko podwójne), kącikiem kuchennym, salonikiem (1 łóżko), toaletą i prysznicem. Domki nie są klimatyzowane.

Wyżywienie : 3 posiłki serwowane do domków, kuchnia polska. Uwaga : obiad w Avignon opłacany jest przez uczestników (koszt ok 15 euros). Śniadanie w Avignon po stronie organizatora.

Otoczenie

Na kempingu znajdują się : basen, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, siatkowej i plażowej, punkty restauracyjne i kawiarenki, sklepy. Codziennie wieczorem organizowane są otwarte dla wszystkich koncerty.

Wycieczki

Wycieczki : w cenie obozu do Saint-Tropez oraz starego Grimaud. Fakultatywne (koszt : ok 30 euros, płatne w gotówce na miejscu) : Gorge du Verdon, Cannes, Nicea, Monaco, Avignon, Arles…

Port Grimaud:

Mała miejscowość położona w centralnej części Lazurowego Wybrzeża, nad zatoką, poprzecinana licznymi kanałami, zwana z uwagi na swoje położenie i malowniczość Wenecją Lazurowego Wybrzeża.

Data obozu:

30.06.2022 – 10.07.2022

Miejsce

Avingon oraz Port Grimaud, Lazurowe Wybrzeże

Cena

3590 zł

Mapa

image slider
image slider
image slider
image slider
image slider
image slider

zapisz się już dziś na obóz

Hiszpania

W programie:

Mnóstwo mówienia po hiszpańsku

Pełne zanurzenie w języku

Codziennie intensywne warsztaty językowe:

 • Wywiad z Hiszpanami
 • Konwersatorium & Gra z gramatyką
 • Zrób to sam : praktyczne zadania komunikacyjne
 • Atelier DELE dla chętnych : przygotowanie do certyfikatu

Ponadto: Wieczorki z piosenką hiszpańskojęzyczną, hiszpańskie kino pod gwiazdami, dziennik z podróży oraz fantastyczna całodzienna przygoda w parku rozrywki GARDALAND !

Zapraszamy młodzież na każdym poziomie, także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z hiszpańskim.

image camp

Dla kogo ?

Uczestnicy podzieleni są na maksymalnie 8-osobowe grupy a program dopasowany jest do ich wieku i poziomu.Proponowane warsztaty są przygotowane tak, aby maksymalnie stymulować mówienie a przy okazji stworzyć okazję do wzbogacenia słownictwa i doskonalenia poprawności

Transport

Autokar klasy LUX z klimatyzacją, barkiem oraz wideo. Wyjazd z Warszawy, możliwa dosiadka na trasie w Polsce. Przejazd przez Niemcy do Francji. Nocne zwiedzanie i nocleg w Avignon. W drodze powrotnej : całodzienny pobyt w parku rozrywki Gardaland!

Zakwaterowanie

Hotel Stella Maris*** z basenem, pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami i klimatyzacją. Pełne wyżywienie, 3 posiłki dziennie, śniadania i kolacje typu bufet, obiad typu lunch, jednodaniowy. TV, telefon, restauracja, kawiarnia, basen, płatny dostęp do internetu. Klimatyzacja

Otoczenie

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu plaża i przestrzeń rekreacyjna.

Wycieczki

Wycieczki : wycieczka do Barcelony (45 euro), Water World (34 euro), Marineland (27 euro), rejs statkiem do Tossa de Mar (26 euro)

Blanes, Costa Brava :

Blanes to ok. 30-tysięczne miasto, położone w malowniczej scenerii: górzysty teren schodzący do morza i zatoka z portem jachtowym, w której cumują również statki turystyczne. To miejsce znacznie spokojniejsze i bardziej kameralne niż sąsiednie, gwarne Lloret de Mar. Blanes jest oddalone od Barcelony o nieco ponad godzinę jazdy. Blanes znane jest przede wszystkim z dużej, piaszczystej plaży - jednej z najdłuższych na wybrzeżu Costa Brava, a także z ogrodów botanicznych Pina Rosa i Mutra. To miejscowość, w której każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno ci, którzy lubią wylegiwać się na słonecznych plażach, jak i ci, którzy wakacje wolą spędzać aktywnie. Jest tu również malowniczą przystań jachtową, średniowieczny kościół i ruiny warowni z X wieku

Data obozu:

8.07.2021-19.07.2021

Miejsce

Blanes, Costa Brava i Gardaland, park rozrywki

Cena

3150 zł

Mapa

image slider
image slider
image slider
image slider
image slider
image slider
image slider
image camp

Francuski i hiszpański inaczej – obozy językowe dla młodzieży za granicą

Zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej nauczyć się języka obcego? Z podręcznika? Z filmów? A może tłumacząc teksty piosenek? Wszystkie te metody mają swoje zalety. Jednak najskuteczniejsze jest „zanurzenie się w języku”, a więc sytuacja, w której uczeń, chcąc nie chcąc, musi się nim posługiwać. Pożyteczne można połączyć z przyjemnym – temu właśnie służą nasze młodzieżowe obozy językowe we Francji i w Hiszpanii. Obóz młodzieżowy organizujemy dla wszystkich chcących się uczyć lub uczących się francuskiego i hiszpańskiego oraz pragnących pogłębić swoje umiejętności, a jednocześnie spędzić niezapomniane wakacje.

Obozy Centrum Salut Hola: intensywne zanurzenie w języku w przepięknej scenerii Lazurowego Wybrzeża i Costa Brava&Gardaland

Malownicza Francja czy gorąca Hiszpania? Oba kraje kuszą piękną pogodą, plażami, zabytkami, bogatą historią. Dodatkowo dbamy o to, aby każdy obóz młodzieżowy był okazją nie tylko do nauki, ale również do ciekawego spędzenia czasu wolnego.

Oferta obozu obejmuje :

 • przejazd do malowniczej, nadmorskiej miejscowości (Francja – Lazurowe Wybrzeże, Port Grimaud, Hiszpania – Costa Brava, Blanes) autokarem klasy LUX
 • pełne wyżywienie i nocleg
 • codzienna komunikacja wyłącznie po francusku i po hiszpańsku
 • lektorzy natives i polscy z przygotowaniem metodycznym
 • codzienne intensywne warsztaty językowe – ciekawe zadania komunikacyjne, wywiady z mieszkańcami, konwersatorium & gra z gramatyką, przygotowanie do certyfikatów, francusko- lub hiszpańskojęzyczne kino pod gwiazdami oraz wieczorki z piosenką
 • małe grupy podzielone zgodnie z poziomem zaawansowania językowego
 • interesujące wycieczki
 • gry planszowe i sportowe oraz plaża w czasie wolnym

Zainteresowany? Chcesz wybrać się na ciekawy obóz młodzieżowy w pięknym kraju?
Skontaktuj się z nami już teraz i zarezerwuj wyjątkowe wakacje ! Obozy językowe we Francji i Hiszpanii to unikalna szansa nie tylko na szlifowanie języka obcego u źródła, ale też fantastyczną przygodę.