Nasi uczniowie o nas

Polecam naukę francuskiego w Salut Hola. Dwójka naszych dzieci 7 i 10 lat są bardzo zadowoleni z uczęszczania na zajęcia. Ich poziom francuskiego jest coraz wyższy. Sprawnie się wspólpracuje w zakresie odrabiania zajęć, czy zajęć on linę. POLECAM.na 100%.

Beniamin Kwiatkowski

Kurs online języka francuskiego jest naprawdę super. Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Lektor na 5+, zawsze przygotowany, lekcje zaplanowane. Dużo mówimy.

Agnieszka Staniec

Polecam szkołę Salut Hola z uwagi na świetnych lektorów i profesjonalną obsługę klienta. Moje dwie nastolatki uczęszczają na zajęcia indywidualne z jęz. hiszpańskiego - do pani Suadamary i pani Kasi. Robią widoczne postępy i przygotowują się do egzaminów. Na pewno będziemy kontynuować naukę w tej szkole.

Katarzyna Kryda

Bardzo polecam naukę w szkole Salut Hola. Najlepsze jest to, że od początku zajęć mówimy wyłącznie po francusku (pomimo tego, że zajęcia są prowadzone od podstaw - przy czym każdy z naszej grupy miał już wcześniej jakąś styczność z tym językiem). Grupa jest bardzo mała, dzięki czemu każdy aktywnie uczestniczy w zajęciach, lektorka też dba o to, abyśmy mówili i czytali jak najwięcej. Każde zajęcia obfitują w masę ćwiczeń, dyskusji i zabaw - opieramy się zarówno na książce i zeszycie ćwiczeń jak i na autorskich zabawach i grach przygotowanych przez lektorkę. Po kilku miesiącach zdaję sobie sprawę jak duży materiał przerabiamy i ile już umiemy (pomimo tego, że to dalej poziom podstawowy). Bez wahania zdecydowałem się kontynuować naukę w kolejnym semestrze. Dziękuję i raz jeszcze polecam :-)

Łukasz Rokicki

Jeśli ktoś szuka profesjonalnego miejsca do nauki języka francuskiego to z całego serca polecam Salut Hola Wilanów. Po półkoloniach w wakacje a następnie w ferie moja córka kontynuuje naukę raz w tygodniu online na stałym kursie. Widać, że nauka sprawia jej ogromną przyjemność a dodatkowo w wolnym czasie podśpiewuje sobie francuskojęzyczne piosenki.

Beata Motyka

Polecam szkołę szczególnie dla dzieci, lektorzy mają z nimi świetny kontakt i potrafią sprawić, że nauka języków jest przyjemnością. Wąska specjalizacja szkoły (tylko dwa języki) sprawia, że lektorzy są naprawdę wykwalifikowani i doświadczeni. Nasza przygoda z Salut Hola rozpoczęła się pół roku temu i będzie trwała nadal 🤩.

Beata Skarżyńska

Bardzo fajna, przyjazna dla uczniów i rodziców szkoła. Moja córka od dwóch lat uczy się j. francuskiego z Panią Martą. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością będziemy kontynuować naukę w kolejnych latach.

Hanna Nieznańska

Cudowne miejsce że wspaniałymi lektorami. Moja córka wreszcie pokochała francuski. Gorąco polecam!

Agnieszka Hanasz

Polecam zajęcia w szkole Salut Hola Wilanów. Szczególnie super nauczyciele! Ale również warto podkreślić bardzo sprawny kontakt z Sekretariatem, dobra lokalizacja.

Dorota Heindrich

Wspaniali pełni zaangażowania nauczyciele native speakers, świetne warunki lokalowe, dzieci i młodzież lubią się uczyć francuskiego w tej szkole ,wychodzą z lekcji z uśmiechniętymi buziami i przede wszystkim nie obawiają się mówić w obcym języku. Polecam za profesjonalizm.

Joanna Wierzchucka

Nasz przygoda ze szkołą Salut Hola rozpoczęła się na półkolonii "Ferie z hiszpańskim 2022r." To był dla mojej córki ciekawy i intensywny tydzień z językiem hiszpańskim. Codziennie z uśmiechem szła na zajęcia. Pani Kasia - ciepła i profesjonalna lektorka od razu skradła nasze serca. Sekretariat i obsługa to pełen profesjonalizm. Już czekamy na letnią ofertę. Polecam szkołę wszystkim, którzy chcą nauczyć się języka hiszpańskiego w miłej atmosferze. Czekamy na filię po drugiej stronie Warszawy.

Bardzo polecam, super profesjonalna szkoła i bardzo elastycznie podchodzi do potrzeb klienta. Uczę się już ponad 2 lata hiszpańskiego, lekcje sa bardzo różnorodne, ciekawe i dobrze prowadzone :)

Magdalena Młynik

Polecam szkołę z całego serca. Pani Kasia przekazuje dzieciakom mnóstwo wiedzy zarówno na zajęciach stacjonarnych jak i on line. Córka bardzo lubi te zajęcia a to dla mnie najlepsza rekomendacja!

Gonia Ł